Vidobet güvenilir mi öğrenmek isteyenler lisansı ve de ödeme seçeneklerini ele alıyor. Neyse ki giriş sayfasından hem firma bilgilerini hem de ödeme yöntemlerini paylaşan sitelerden bir tanesi. Para çekme ve de yatırım öncesi isteyenler destek ekibine dahi bağlanabilir. Giriş sayfasından destek ekibini de paylaşmaktadır.
Vidobet Giriş İçin Tıklayın

Vidobet Para Çekme Yöntemleri

Vidobet para çekme işlemlerine dair anlaşmalı yöntemleri ve de limitleri sorgulamak gerekir. Bunun için talep gören ödeme yöntemlerine başvurmanız esas alınmıştır. Hesaba giriş yapanlara paylaşılan çekim yöntemleri şöyle:

  • Banka Havalesi ile hem yatırımlara hem de çekim işlemlerine başvurulabilir.
  • Papara, Jeton ya da CMT yöntemlerinden de taleplerinizi iletebilirsiniz.

Çekim işlemleri için paylaşılan her bir yöntemi 7 gün 24 saat boyunca kullanmakta özgürsünüz. Hepsinden de kesintisiz olacak şekilde gerek bahis gerekse oyun kazançlarının çekilmesi mümkün olacaktır. Aynı şekilde bonus çevrimlerini tamamlayanlar da kazançlarını aktif yöntemlerden çekebilir.

Vidobet Para Çekme Limitleri

Vidobet para çekme limitlerini sık sık güncelleyen sitelerden bir tanesidir. Bunun için ödemelere geçmeden önce müşteri hizmetlerine bağlanmanız ve de taleplerinizi iletmeniz daha doğru olacaktır. Nitekim müşteri hizmetleri tarafından gerek yöntemler gerekse limitler paylaşılır.

Çoğu zamanda en az 50 veya 100 TL limitlere uyulması beklenir. Paylaşılan bu limitler üzerine çekim tutarını belirtmeniz ve de ödemelere geçmeniz esas alınır. Neticesinde hizmetlerinden ya da promosyonlarından elde edilen kazançları çekmeniz mümkün hale gelir.
Vidobet Giriş İçin Tıklayın

Vidobet Para Çekme İşlemleri

Vidobet para çekme işlemlerine dair hesabınıza giriş yapmalısınız. Çünkü sadece hesap içerisinden tüm anlaşmalı yöntemler paylaşılır. Her bir yöntemden limitlere uygun olacak şekilde taleplerinizi iletmeniz beklenir. Bu anlamda seçilen yöntem için:

  • Para çekme formu açılır ve doldurulması istenir.
  • Eksiksiz ve hatasız olarak tüm bilgilerin girilmesi gerekir.

Havale ödemelerinde banka bilgileri sıralanmalıdır. Online yöntemlerde ise cüzdan bilgilerinin paylaşılması istenir. Ancak bu bilgilerin eksiksiz olarak paylaşılması halinde talepleriniz alınır. Son olarak ise limitlere göre tutar belirtmek gerekir. Gerek alt gerekse üst limitleri öğrenmeniz önem arz ediyor. Çünkü limitlere göre paylaşılmayan tutarlardan çekim taleplerinizin karşılanması mümkün olmayacaktır.

Vidobet Para Çekme

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir